Підведені підсумки голосування за «Громадський бюджет»

1 серпня відбулось  підсумкове  засідання Координаційної ради з питань реалізації проектів Громадського бюджету. На засіданні, що відбулось під головуванням голови Координаційної ради  – начальника управління економіки Миколи Загуменного,  були присутні члени  Координаційної  ради, депутати  міської  ради, розробники поданих проектів та представники засобів ЗМІ. На засіданні було підведено остаточний результат голосів, відданих за  проекти, що визначався сумою кількості голосів, відданих шляхом електронного голосування (процес голосування відбувався на офіційному веб-порталі Броварської міської ради за допомогою системи Bank-ID) та паперових анкет (скринька для голосування знаходилась у приміщенні Центру надання адміністративних послуг).

За результатамипідрахунку визначені переможці.

Серед великих проектів (загальний обсяг передбачених видатків у міському бюджеті 1,5 млн. грн.):

Проект № 8 «Побудова та облаштування спортивного майданчика для дітей 3 житлового району (вул. М. Лагунової, 17а) — автор Оксана Попова — бюджет 999 650 грн. — 165 «електронних» голосів та 127 «паперових» — всього 292 голосів.

Проект № 12 (у разі прийняття рішення депутатами міської ради рішення про збільшення видатків на фінансування «Громадського бюджету») Створення скверу в районі будинку по вул. Шевченка, 4б — Ірина Нікітчина — 836 632 грн. — 151 «електронних» голосів та 28 «паперових» — всього 179 голосів.

Серед малих проектів (загальний обсяг передбачених видатків у міському бюджеті 1,5 млн. грн.):

Капітальний ремонт спортивного майданчику вул. С. Петлюри, 25 — Ірина Веремчук — 452 350 грн. — 103 «електронних» голосів  та 99 «паперових» — всього 202 голосів.

— Дитячий майданчик вул. С. Петлюри,15-а — Максим Семенов — 193 500 грн. — 65 «електронних» голосів та 48 «паперових» — всього 113 голосів.

«Чисте місто» (Вуличні урни для сміття) — Олена Лахно — 500 000 грн. — 80 «електронних» голосів та 24 «паперових» — всього 104 голосів.

— Спортивний майданчик з функціонального тренінгу (парк «Приозерний») — Артем Гринько — 326 700 грн. — 60 «електронних» голосів та 30 «паперових» — всього 90 голосів.

Остаточне рішення щодо визначення переможців та розпорядків коштів (підрозділи міської ради, що будуть відповідальні за реалізацію проектів) мають прийняти депутати на черговій сесії Броварської міської ради.