Бровари посіли 17 місце у рейтингу прозорості серед 100 найбільших міст України

У червні 2017 року експертами громадської організації «Transparency international Ukrainе» був проведений аналіз та створено рейтинг прозорості 100 найбільших міст України стосовно відкритості та доступності інформаційного матеріалу, що оприлюднюється на офіційних веб-ресурсах органів місцевого самоврядування. Дослідження проводили більше  30 експертів у розрізі висвітлення діяльності і процесу прийняття управлінських рішень у 13 сферах життєдіяльності міст. У підсумковому рейтингу ТОП-100 міст  м. Бровари посіло 17 місце. Це найкращий показник серед міст Київської області. Найближче у рейтингу серед міст Київщини  - м. Біла Церква (50 місце) та м. Бориспіль (59 місце). А найкращий показник по Україні здобуло м. Львів, столиця України  - м. Київ посіла 5 місце.

Міський голова Ігор Сапожко надав доручення й надалі продовжувати роботу щодо покращення рівня інформаційного наповнення офіційного веб-порталу Броварської міської ради, максимально зосередившись на оприлюдненні міських нормативно-правових актів, що інформуватимуть і роз’яснюватимуть суть та процеси прийняття управлінських рішень.

Переглянути зображення