Вітання міського голови Ігоря Сапожка з нагоди Дня працівника ветеринарної медицини

Шановні працівники ветеринарної медицини!

Від імені громади міста, міської ради та її виконавчого комітету, від себе особисто  щиро вітаю вас  із професійним святом – Днем працівника ветеринарної медицини!

Цим святом держава  відзначає ваш  вагомий внесок у забезпечення ветеринарного благополуччя, ветеринарно-санітарної безпеки продуктів тваринництва та охорони навколишнього середовища.

Дякую Вам за сумлінну працю і високу майстерність.

Нехай ваш професіоналізм постійно зростає, а щира вдячність людей додає енергії і наснаги.

Міцного здоров’я,  щастя, добра, злагоди та достатку вам,  вашим рідним та близьким.

З повагою

Міський голова                                                                            Ігор Сапожко