Презентація роботодавця ТОВ "Сільпо-Фуд".

8 серпня 2017 року в приміщенні Броварського міськрайонного центру зайнятості була проведена Презентація роботодавця ТОВ "Сільпо-Фуд".    

Підприємство представили менеджери з персоналу управління транспортної логістики компанії, які за допомогою відео презентації розповіли про  специфіку роботи у логістичній компанії.

     В співбесіді з роботодавцем брали участь як безробітні Броварського центру зайнятості так і ті шукачі роботи, хто звернувся до центру зайнятості за консультацією. Присутніх ознайомили з характером та умовами праці, особливостями роботи, розміром заробітної плати.

Роботодавцем були запропоновані вакансії: вантажників, комплектувальників товару, водіїв автотранспортних засобів, слюсарів з ремонту автомобілів, водіїв навантажувача, менеджера з персоналу.  Особливу увагу  звернули на вакансії для осіб з обмеженими можливостями. Під час заходу шукачі роботи  мали змогу безпосередньо поспілкуватись з роботодавцем та отримати  відповіді на свої запитання.

Наприкінці заходу проводились індивідуальні співбесіди з претендентами, які виявили бажання працевлаштуватись.

В результаті проведеного заходу більше 10 осіб заповнили міні-резюме та  залишили свої контактні дані у роботодавця для запрошення на співбесіду  безпосередньо на підприємстві, та  всі учасники заходу отримали візитівки з контактами роботодавця. 

 

image