Карта сайту

У Броварах відбувся семінар-практикум для платників податків

 

10 серпня 2017 року, у приміщенні Броварської ОДПІ відбувся  семінар-практикум для платників – юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

 

Проведення заходу мало на меті роз’яснення платникам податків принципів функціонування системи електронного управління ризиками при адмініструванні ПДВ, яка сприятиме детінізації економіки, створенню рівних конкурентних умов діяльності для суб’єктів господарювання, збільшенню надходжень до бюджету.

 

Під час заходу обговорювали актуальні питання щодо реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування,  випадки їх зупинення у системі, а також алгоритм відповідних дій для розблокування накладних. Платників було проінформовано про критерії оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних, доведено до відома перелік документів достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної, порядок заповнення Таблиці платника податків, тощо. Увагу присутніх було акцентовано на тому, що весь документообіг має проходити в електронному вигляді.

У ході роботи слухачі мали змогу отримати відповіді на актуальні питання безпосередньо від фахівців підрозділу адміністрування ПДВ Головного управління ДФС у Київській області території обслуговування Броварської ОДПІ, які  взяли участь у семінарі.

 

Броварська ОДПІ звертає увагу платників податків території обслуговування, а саме: м. Бровари, районів: Броварського, Баришівського, Переяслав-Хмельницького, Яготинського, Бориспільського, Згурівського та міста Славутич що анонси безкоштовних заходів для платників вищезазначених територіальних громад, які проводяться в ОДПІ(семінари, «круглі столи», зустрічі) розміщуються на субсайті ГУ ДФС у Київській області, за посиланням(http://kyivobl.sfs.gov.ua), довідки про заплановані заходи можна отримати за телефоном (04594) 7-20-90.

  Броварська ОДПІ