Оприлюднення результатів розгляду пропозицій громадськості до проекту містобудівної документації "Внесення змін до "Детального плану території другої черги розширення кварталу "Олімпійський"

На виконання вимог статті 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації на місцевому рівні 14.07.2017 р.. в газеті "Нове життя" була опублікована, на офіційному веб-порталі Броварської міської ради – розміщена інформація про оприлюднення під час розроблення на місцевому рівні проекту містобудівної документації"Внесення змін до "Детального плану території другої черги розширення кварталу "Олімпійський". Також оприлюднення проекту містобудівної документації проводилось через прилюдне експонування шляхом розміщення матеріалів в приміщенні виконавчого комітету Броварської міської ради.

Механізм врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації на місцевому рівні передбачає розгляд та узагальнення пропозицій громадськості до зазначеного проекту, які повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Під час процедури громадських слухань надійшла пропозиція від ТОВ "Торгмашцентр"  щодо врахування будівництва торгівельного центру орієнтовною площею 2500 м2 на земельній ділянці площею 0,1326 га. Зазначена пропозиція була розглянута та прийнята до врахування розробником містобудівної документації, Державним підприємством "Український державний науково-дослідний  інститут проектування міст "Діпромісто" імені Ю.М.Білоконя".

Інших зауважень та пропозицій від громадськості до управління містобудування та архітектури Броварської міської ради щодо внесення змін в зазначену містобудівну документацію не надходило.

Управління містобудування та архітектури

Броварської міської ради