До уваги мешканців міста! Про заборону спалювати суху рослинність, розпалювати багаття, спалювати промислові та побутові відходи, листя, гілки.

Восени у нашому місті збільшується кількість випадків спалювання опалого листя. При згоранні рослинних залишків у повітрі вивільняється велика кількість шкідливих і навіть отруйних речовин.

Згідно зі статтями 16 та 22 Закону України «Про охорону атмосферного повітря» забороняється спалювання опалого листя. Відповідальність за порушення цієї норми передбачена статтею 77-1 кодексу України про адміністративні правопорушення, та передбачено штраф від десяти до сімдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Крім того, згідно з Правилами благоустрою міста Бровари на територіях об’єктів благоустрою зеленого господарства забороняється спалювати суху рослинність, розпалювати багаття, спалювати промислові та побутові відходи, листя, гілки тощо. За подібне адміністративне правопорушення передбачено штраф у розмірі від 20 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.»