Урочистості з нагоди Дня працівників освіти

29 вересня у концерт-холі ТРЦ «Термінал» відбулись урочистості  з нагоди Дня працівників освіти.

Броварський міський голова Ігор Сапожко нагородив кращих  вчителів та вихователів дошкільних навчальних закладів  міста Подяками Міністерства освіти і науки України, Грамотами Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Почесними грамотами  Броварської міської ради та Подяками Броварського міського голови за високі професійні досягнення, впровадження сучасних методів навчання і виховання дітей, високу педагогічну майстерність.

Директор Палацу творчості дітей та юнацтва Валентина Павлученко відзначена нагрудним знаком «Відмінник освіти» за значний внесок у розвиток позашкільної освіти міста.