Вітання міського голови Ігоря Сапожка зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем українського козацтва

Шановне козацтво!

Від імені громади міста, виконавчого комітету Броварської  міської ради, від  себе особисто щиро вітаю Вас зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та  Днем українського козацтва!

Свято Покрови  завжди духовно об’єднувало наш народ, живило його вірою у повсякчасне заступництво Божої Матері за людській рід, за мир і добро на нашій землі.

Пресвята Богородиця боронила наш народ, наше козацьке військо, надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом. Саме тому, в Україні свято отримало другу назву – Козацька Покрова і відзначається ще й як День українського козацтва.

Бажаю Вам й надалі зберігати козацький дух! Нехай Пресвята Богородиця – берегиня козацького роду  підтримує і оберігає Україну. Міцного Вам здоров’я, щастя, добробуту, наснаги у відродженні національних традицій!

З повагою

Міський голова                                                                                  Ігор Сапожко