Вітання міського голови Ігоря Сапожка з Днем захисника України

 

                                    

Від імені громади міста, Броварської міської ради, виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю учасників АТО, військовослужбовців, особовий склад Броварського гарнізону, працівників військового комісаріату, волонтерів, ветеранів, воїнів запасу із Днем захисника України!

 

У цей день ми з вдячністю вшановуємо тих, хто присвятив своє життя служінню Вітчизні, хто стояв у самих витоків створення нашого війська, хто сьогодні захищає державу, забезпечує мир і спокій наших громадян. Саме Ви захищаєте рубежі нашої країни, її національні, конституційні інтереси, забезпечуєте безпеку всіх громадян України у ці непрості часи випробувань для нашої держави. Бойові традиції української армії формувалися з часів Київської Русі. І сьогодні, солдати та офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків, відстоюючи суверенітет і незалежність України!

 

Бажаю всім українським військовослужбовцям злагоди, міцного здоров’я, надійного родинного тилу, віри у силу власної держави, щастя та добра! Нехай любов до України, народна повага надихають Вас на перемогу у нелегкій справі служіння народу України!

 

 З повагою

 Броварський міський голова                                                   Ігор Сапожко

 

image