ЖК Scandia та Бровари підписали Меморандум 20 вересня 2017 року

ТОВ «ПРОСПЕРІТАТІС», забудовник ЖК Scandia, та представники територіальної громади міста Бровари, депутати Броварської міської ради, громадські активісти уклали Меморандум про співробітництво у сфері містобудівної діяльності. Мета Меморандуму — тісне співробітництво та координація зусиль по виконанню інженерних робіт, проектування, будівництва та введення в експлуатацію дощових очисних споруд, мережі зливової каналізації, а також мереж та об’єктів господарсько-побутової каналізації на території II житлового району по вул. Анатолія Луценко (Богунскої) в м. Бровари. Бровари відносяться до території високої складності по фактору підтоплення, тому існує необхідність проведення попередніх інженерних робіт по зниженню рівня ґрунтових вод. ТОВ «ПРОСПЕРІТАТІС», як забудовник, бере на себе зобов’язання по виконанню даних робіт в об’ємі по зазначеній території старої частини міста, вирішуючи одну з головних проблем міста Бровари. Міська влада та активна громадськість, в свою чергу, гарантує безпосередню допомогу та консультації в цих процесах.