Служба у справах дітей та сім’ї Броварської міської ради інформує про проведену роботу за період з 13.11.2017 р. по 17.11.2017 р.

Працівниками  служби прийнято участь в вісьми судових засіданнях.

У секторі з питань сім’ї створено реєстр багатодітних сімей міста Бровари.

 

2017

сімей

дітей

Перебуває в  реєстрі

610

196

Документом, що підтверджує статус багатодітної сім'ї та дитини з такої сім'ї є посвідчення.

 

2017

батькам

дітям

Видано посвідчень

112

301

З метою удосконалення організації повноцінного відпочинку та оздоровлення в місті діє міська Програма відпочинку та оздоровлення дітей.

За станом на 17.11.2017 р. вже забезпечено відпочинком та оздоровленням дітей, а саме:

Ппереглянути

Загалом на проведення оздоровчої кампанії станом на 17.11.2017 року використано з міського бюджету 1912,4 тис. грн.

 Значна увага в роботі служби  приділяється профілактиці шкідливих звичок в підлітковому середовищі.

Станом на 17.11.2017 року працівниками служби у справах дітей та сім’ї у Броварських навчальних закладах проведено 8 лекцій на правову тематику. 

Спеціалісти служби у справах дітей та сім’ї Броварської міської ради були присутні на 6 допитах неповнолітніх  дітей, які вчинили злочини,  з метою захисту законних прав та інтересів дітей та на одному суді були законними представниками у розгляді кримінальної справи стосовно неповнолітніх дітей.

Головним спеціалістом – психологом  служби проведено 4 індивідуальних психологічних консультативних сеансів для дітей та дорослих, з проблематики:

- консультування батьків з приводу навчання та виховання дітей;

- корекції негативних поведінкових проявів дітей.

За результатами Комісії з питань захисту прав дитини підготовлено 10 проектів рішень на засідання виконкому Броварської міської ради, яке відбулося 14.11.2017 року.

15.11.2017 року влаштовано до Київського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Переяслав» дитину, яка перебуває у складних життєвих обставинах, у зв’язку з конфліктною ситуацією у родині.

16.11.2017р. в приміщенні Вишгородської районної державної адміністрації  відбулася спільна нарада з керівниками районних служб у справах дітей та сім’ї, відділів освіти та Національної поліції на тему: «Налагодження співпраці структурних підрозділів райдержадміністрацій, міськвиконкомів та Національної поліції України щодо поінформованості, підвищення рівня координацій та професійності у сфері протидії насильству, запобіганню дитячій бездоглядності, а також правопорушень серед дітей».

Систематично здійснюється  перевірка  умов  утримання  дітей  у сім’ях. За період з 13.11.2017р.  по 17.11.2017р. службою у справах дітей та сім’ї  проведено 5 обстежень  житлово-побутових умов проживання дітей. Загалом станом на 17.11.2017 року працівниками Служби проведено 379 обстежень  житлово-побутових умов проживання дітей.

Станом на 17.11.2017 року на первинному обліку служби у справах дітей та сім’ї перебуває 138 дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, із них: 95 дітей виховуються в сім'ях опікунів чи піклувальників, 20 дітей виховуються у прийомних сім'ях, 12  у дитячих будинках сімейного типу, 1 дитина за станом здоров`я виховується в дитячому будинку-інтернаті системи Міністерства соціальної політики, 4 дітей перебувають в сім`ї громадян, 2 дітей в центрі соціально – психологічної реабілітації, 4 дітей перебувають в  КЗ КОР «Спеціалізований обласний будинок дитини м. Боярка»  до прийняття судом рішення щодо батьків.

Також, на території міста функціонують 3 дитячих будинки сімейного типу, в яких виховується 15 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та 4 осіб з числа, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; функціонує  8 прийомних сімей, в яких виховуються 17 дітей-сиріт та дітей, позбавлених піклування, та 2 особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.