Броварчани здобули перше загальнокомандне місце та призові місця на Чемпіонаті світу з ушу - 2017

З 8 по 12 листопада у провінції Емайшань (Китай) відбувся Чемпіонат світу з ушу (кунгфу), в  якому взяли участь спортсмени з 53 країн світу. До складу збірної України увійшло 7 спортсменів (з яких 2 дівчат)  з міста Бровари.

 

 

Тренування збірної тривали півроку і, як результат, І місце у Чемпіонаті світу (неліцензійному),  виборені 6 золотих, 6 срібних та    5 бронзових медалей. Серед медалістів броварчани:  Темна Людмила, Рева Роман, Суонг Артем, Панасюк Дмитро, Біла Олена. «Ми працюємо з 2008 року, майже 10 років ми тренувались, росли, аби тепер здобути такий результат. Повірте, це було нелегко, але І місце таки наше» - зазначив Андрій Коваль, старший тренер збірної команди України з ушу.  508 атлетів з 53 країн світу протягом п'яти днів змагались за чемпіонські титули, серед яких значні спортивні перемоги вибороли  спортсмени  нашого міста.

 

 

Ігор Сапожко спільно з членами виконкому привітав броварських спортсменів – майстрів ушу, які склали основну частину команди – збірної України з ушу, з першим загальнокомандним місцем та призовими місцями  на Чемпіонаті світу з ушу 2017.

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо подальших перемог!

 

image

 

 

image