Вітання міського голови Ігоря Сапожка з Днем Збройних Сил України

Від імені громади міста, виконавчого комітету міської ради, від  себе особисто щиро вітаю учасників АТО, особовий склад Броварського гарнізону, військовослужбовців та працівників військового комісаріату, ветеранів, воїнів запасу з  Днем  Збройних Сил України!

Низький уклін  ветеранам, які зуміли зберегти для нас Україну, передали нинішньому поколінню взірці мужності і стійкості, відваги і самопожертви.

Найщиріші вітання сьогоднішнім молодим захисникам Батьківщини, нашим патріотам, які тільки опановують нелегку військову справу виявляють стійкість, витримку,  роблять усе можливе для зміцнення обороноздатності  країни.

Від Вас залежить суверенність нашої держави, мир і спокій українського народу.

Нехай синівська любов до України, приклад бойових подвигів наших славетних попередників, народна повага надихають Вас на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові.

Бажаю Вам  та  Вашим родинам  миру,  злагоди, міцного здоров`я, щастя та добра.

З повагою

Міський голова                                                                                          Ігор Сапожко