Про проведення конкурсу щодо визначення суб’єкта оціночної діяльності з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки

Увага! Суб’єкти оціночної діяльності, що мають ліцензію на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок проводиться конкурс щодо визначення суб’єкта оціночної діяльності з проведення  експертної грошової оцінки земельної ділянки».

Пропозиції  про співробітництво та істотні умови проведення експертної грошової оцінки просимо надати в термін до  20.12.2017 року в земельний відділ Броварської міської ради (м. Бровари, вул. Гагаріна,15, кім.109).

Істотні умови:

- вартість та термін виконання експертно-оціночних послуг;

- порядок оплати експертно-оціночних послуг;

- надання копії ліцензії на проведення землевпорядних та землеоціночних робіт.

Пропозиція про проведення  експертної грошової оцінки земельної ділянки згідно з рішенням Броварської міської ради від 09.11.2017 року №   743-34-07

Місце розташування

Площа, га

Цільове призначення