Про щорічну Всеукраїнську премію "Диво-Дитина"

 

У березні 2018 року за підтримки народного артиста України Віктора Шпортько буде проведено  щорічну Всеукраїнську премію "Диво-Дитина".

 

Для здобуття Премії  "Диво-Дитина" запрошуються діти віком від 4-х до 13 років (включно), які мають досягнення або відкриття у науко-технічній сфері, переможці та призери  обласних республіканських і міжнародних інтелектуальних ігор, шкільних олімпіад, спортивних або творчих змагань, фестивалів та конкурсів, діти, що зробили героїчний вчинок, а також мають феноменальну інтуїцію та пам'ять, володіють даром передбачення, або чутливістю до енергетики та ін.

 

      Прийом анкет учасників та інших документів до 15 березня 
     
     

Умови участі у премії.

 Дата та місце проведення нагородження щорічно визначається Оргкомітетом та повідомляється номінантам, які пройшли перший відбірковий тур, у письмовій формі.

        До участі у премії запрошуються діти від 4-х до 13 років (включно), що мають унікальні та особливі здібності, які відповідають вищенаведеним номінаціям премії.
        Премія охоплює всіх дітей України.
        

        Кожен учасник повинен надіслати:   

  • правильно заповнену анкету за підписом батьків або уповноважених осіб,
  • копію свідоцтва про народження,
  • матеріали, які свідчать про досягнення учасника (копії дипломів, свідоцтв, грамот, фото-, відео- , статті та інші матеріали).

 

Більш докладну інформацію можна дізнатись за посиланням -

 http://divo-dutuna.com/pro-premiiu