Оперативна нарада

09 січня під головуванням заступника міського голови Григорія Голубовського відбулась розширена оперативна нарада з керівниками виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств міста та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, на якій були розглянуті питання життєдіяльності міста.

За інформацією керівників служб життєзабезпечення міста, вихідні пройшли в штатному режимі.

Захворюваність на грип та ГРВІ дещо знизилась. Це пов’язано з канікулярним періодом у закладах освіти. Показник захворюваності станом на 04 січня  - 386 осіб на 100 тис. населення. Госпіталізовано 10 хворих. Слід зазначити зростання кількості тяжко хворих пацієнтів з інфарктами, інсультами та пневмонією.  Також, було звернуто увагу на спалах захворюваності на гепатит А у м. Миколаїв внаслідок вживання очищеної води на розлив. Слід зазначити, що у  Броварах здійснюється періодичний контроль якості очищеної води у більшості торгових точок та аптек міста. Однак, через продовження дії мораторію на здійснення перевірок, деякі пункти з розливу води працюють без здійснення належного контролю з боку відповідних контролюючих органів. В зв’язку з цим, головуючий надав доручення, відповідно до звернення Броварського районного центру  лабораторних досліджень, створити робочу групу  з метою налагодження системного обстеження якості очищеної води у відповідних пунктах продажу.

Пенсії профінансовані по 9 січня включно.

До Центру надання адміністративних послуг надійшло 69 звернень, видано 96 дозвільних документів з адміністративних послуг.

Як зазначили керівники комунальних підприємств міста, у Броварах зросла кількість випадків крадіжок катушок ліфтів. У зв’язку з цим, в черговий раз підготовлено звернення до правоохоронних органів.