Чергове засідання виконкому

09 січня  під головуванням  міського голови Ігоря Сапожка  відбулось чергове засідання виконкому.

Прийнято 19 рішень, серед яких:  "Про надання субсидій на оплату за житлово-комунальні послуги та пільг особам за адресою фактичного місця проживання", "Про надання адрес",та ряд інших питань. У  тому числі, було затверджено ряд положень щодо  соціального захисту пільгових категорій броварчан: 

1. Про затвердження Положення про порядок надання пільг з оплати житлово-комунальних послуг у межах норм, передбачених законодавством, учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей, членам сімей загиблих (померлих) учасників АТО за рахунок коштів місцевого бюджету.

2. Про затвердження Положення про порядок відшкодування витрат за надання послуг звя’зку на пільгових умовах окремим категоріям громадян міста за рахунок коштів місцевого бюджету.

3. Про затвердження Положення про порядок відшкодування компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян міста залізничним транспортом за рахунок коштів місцевого бюджету.

4. Про затвердження Положення про порядок надання пільг з оплати житлово-комунальних послуг у межах норм, передбачених законодавством, особам з інвалідністю та почесним громадянам міста за рахунок коштів місцевого бюджету.

5. Про затвердження Положення про надання адресної матеріальної допомоги  мешканцям міста.   

6. Про затвердження Положення про порядок надання матеріальної допомоги демобілізованим військовослужбовцям та військовослужбовцям, які брали (беруть) участь в антитерористичній операції. 

 

 image