Традиційні спортивні змагання "Різдвяні старти"

6 січня у Броварському лісництві відбулись традиційні  змагання  «Різдвяні старти».  Цього року замість лижних перегонів проводились змагання з легкоатлетичного кросу. Зимові старти вже котрий рік організовує відділ молоді та спорту за ініціативи спортсмена-ветерана Володимира Зотова. Близько шестидесяти спортсменів виявили бажання того дня розіграти долю призових місць.

Дистанція для чоловіків 5 км, жінки та ветерани - 3 км, а діти долали дистанцію в 1 кілометр. Деякі із найбільш вікових учасників проходили дистанцію скандинавською ходьбою, використовуючи при цьому спеціальні палиці.

Абсолютно кращий час серед всіх учасників показав Ігор Рубаненко.

Серед найменших кращими стали:

До 6 років – Діма Дайнего

До 10 років – Аня Шамаєва та Сашко Дайнего

До 13 років – Настян Бойко та Марк Петренко

До 17 років – Олександр Хлопчура та Настя Іванченко.

Серед вікових спортсменів найстаршим був ветеран спорту Анвік Згурський, якому вже 86-ий рік. Серед кращих тут були – Володимир Лукашов, Любов Вишнякова, Галина Голуб, Володимир Зотов, Віктор Клименко та інші. Подякою був нагороджений  від відділу молоді та спорту Володимир Зотов, а від Федерації лижного спорту України Володимир Ілліч отримав цінний дарунок.

Всі призери змагань у своїх вікових групах були нагороджені грамотами, медалями та  подарунками  від організаторів змагань.