Інформація служби у справах дітей та сім’ї Броварської міської ради про проведену роботу за період з 09.01.2018 р. по 12.01.2018 р.

Працівниками  служби прийнято участь в двох судових засіданнях.

У секторі з питань сім’ї створено реєстр багатодітних сімей міста Бровари.

сімей

дітей

Перебуває в  реєстрі

624

2021

Документом, що підтверджує статус багатодітної сім’ї та дитини з такої сім’ї є посвідчення.

батькам

дітям

Видано посвідчень

3

7

Систематично здійснюєтьсяперевірка  умов  утриманнядітейусім’ях.За період з 09.01.2018р.  по 12.01.2018р. службою у справах дітей та сім’ї  проведено 10обстежень  житлово-побутових умов проживання дітей.   Загалом станом на 12.01.2018 року працівниками Служби проведено  13 обстежень  житлово-побутових умов проживання дітей з них 2 обстеження (інвентаризації) стану утримання житла, яке на праві власності чи користування належить дитині-сироті та дитині, позбавленій батьківського піклування.

Головним спеціалістом – психологом  служби проведено                                     2 індивідуальних психологічних консультативнихсеансів для дітей та дорослих, з проблематики:

- діагностикавіковогорозвиткудитини;

- консультуваннябатьків з приводу навчання та вихованнядітей.

10.01.2018 року відбулося перше засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому розглянуто  14 питань, а саме:про надання дозволу на відчуження житла та майна власниками, співвласниками та право користування яким мають діти (6 заяв); про виключення сімей з-під соціального супроводу (1 подання); про надання дозволу на укладання договору поділу будинку (1 заява); про продовження терміну перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя (1 заява); про надання дозволу на передачу квартири в іпотеку (1 заява); про надання висновку до суду щодо визначення порядку участі у вихованні дитини того з батьків, хто проживає окремо від неї (1 заява); про надання висновку до суду щодо доцільності позбавлення батьківських прав (1 заяв); про надання дозволу на отримання дублікату технічного паспорту та номерних знаків на автомобіль (1 заява); про надання дозволу на оформлення довіреності на керування автомобілем (1 заява).

Також,на засіданні комісії було розглянуто та затверджено25 індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

За результатами Комісіїбуде підготовлено 9 проектів рішень на засідання виконкому Броварської міської ради, яке відбудеться 16.01.2018 року.

Станом на 12.01.2018 року у місті функціонує 2 сім’ї патронатних вихователів, у яких перебуває 6 дітей (по троє у кожній), із них:

-         3 дітей, які залишились без батьківського піклування;

-         3 дітей, які опинились у складних життєвих обставинах та влаштовані за заявою батьків.

Фінансування щомісячної матеріальної допомоги на утримання дітей та оплату праці патронатних  вихователів   здійснюється за кошти міського бюджету.

Станом на 12.01.2018 року на первинному обліку служби у справах дітей та сім’ї перебуває 142 дитини - сироти та дітей, позбавлених батьківського піклування, із них: 94 дітей виховуються в сім'ях опікунів чи піклувальників,              20 дітей виховуються у прийомних сім'ях, 12  у дитячих будинках сімейного типу, 1 дитина за станом здоров`я виховується в дитячому будинку-інтернаті системи Міністерства соціальної політики, 5 дітей перебувають в сім`ї громадян, 6 дітей в центрі соціально – психологічної реабілітації, 4 дітей влаштовано в сім’ю патронатного вихователя.

Також, на території міста функціонують 3 дитячих будинки сімейного типу, в яких виховується 15 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та 4 осіб з числа, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; функціонує  8 прийомних сімей, в яких виховуються 17 дітей-сиріт та дітей, позбавлених піклування, та 2 особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.