Про проведення чергового засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Броварської міської ради

Громадська рада (далі – ГР)  при виконавчому комітеті Броварської міської ради повідомляє про проведення чергового засідання Громадської ради, що відбудеться 24 січня 2018 року о 13.00 у залі засідань виконкому (Гагаріна, 15, 2 поверх).

чергового засідання Громадської ради

при виконавчому комітеті Броварської міської ради

1. Звіт про роботу Громадської ради за 2016-2017 роки (проект).
  2. Щодо озеленення та відновлення зелених насаджень у м. Бровари.
  3. Питання щодо забезпечення перевезення пільгових категорій населення м. Бровари.
  4. Інформаційна доповідь І. Мотузки  щодо стану розгляду пропозицій Громадської ради стосовно порядку проведення консультацій з громадськістю.
  5. Інформаційна доповідь В. Івашковського щодо стану розгляду пропозицій Громадської ради стосовно розташування пам’ятних знаків у м. Бровари.
  6. Різне.