Презентація системи інформатизації Броварського міського центру медико-санітарної допомоги

Нещодавно на базі амбулаторії сі­мей­ної медицини № 2 відбулась презентація системи інформатизації Броварського міського центру медико-санітарної допомоги - комунального закладу Броварської міської ради.

У заході взяли участь міський голова Ігор Сапожко, директор департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації Алла Арешкович, головний лікар Броварського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Ігор Кравцов, головні лікарі центрів первинної медицини Київської області.

Впровадження електронної інформаційної системи охорони здоров’я  дозволить створити електронну базу даних пацієнтів, проводити роботу з документами, медичною статистикою, звітами, кадровим обліком, штатним розкладом. Це суттєво підвищить контроль за ефективністю та якістю роботи лікаря, з часом надасть можливість пацієнтам записуватися на прийом до лікаря, отримувати лікарняні, довідки online. Крім того, програмне забезпечення дозволить надати доступ до мережі МОЗ України. У перспективі – послуга надання електронного рецепту.

На сьогодні шість амбулаторій було обладнано сучасною технікою, встановлене потужне програмне забезпечення, кожна амбулаторія підключена до мережі інтернет, кожен із сімейних лікарів вже працює у новому форматі документування звернень пацієнтів.

У закладі укомплектовано 63 робочих місця коштом міського бюджету. Наприкінці 2017 року всі працівники центру на спеціалізованих курсах пройшли навчання по роботі в електронній системі «ЕМСІМЕД».