Засідання колегії управління освіти і науки м. Бровари

07 лютого відбулось засідання колегії управління освіти і науки. У ході засідання були підведені підсумки діяльності галузі освіти у 2017 році з питань розвитку учнівського самоврядування в закладах загальної середньої освіти та діяльності Ради дітей та учнівської молоді міста,   виконання програм соціально-економічного розвитку закладів освіти та   плану роботи управління освіти і науки в цілому. Також затверджено план  роботи управління освіти і науки на 2018 рік.

Основною метою діяльності  закладів освіти, усієї педагогічної громадськості у 2018 році визначено формування простору освітніх можливостей дітей та учнівської молоді міста  у світлі реалізації засад Нової української школи. Тому основними завданнями визначено:

- продовжити роботу з розширення мережі закладів дошкільної освіти різних типів і форм власності, у тому числі шляхом урізноманітнення моделей організації дошкільної освіти;

- підтримувати приватні ініціативи щодо розширення мережі  закладів дошкільної освіти;

- створювати матеріально-технічні умови у   закладах освіти, котрі беруть участь у апробації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти;

- забезпечувати заклади загальної середньої освіти сучасними засобами навчання з природничо-математичного та філологічного профілів;

- підтримувати розвиток учнівського самоврядування;

- розширювати мережу гуртків національно-патріотичного напрямку;

- забезпечувати належну підготовку  закладів освіти до здійснення освітнього процесу, безперешкодний доступ дітей з особливими освітніми потребами до будівель і приміщень.