Інформація про роботу служби у справах дітей та сім’ї Броварської міської ради за період з 05.02.2018 р. по 09.02.2018 р.

Служба у справах дітей та сім’ї Броварської міської ради надає інформацію про проведену роботу за  період  з 05.02.2018 р. по 09.02.2018 р., для розміщення на офіційному веб-порталі, а саме:

Працівниками  служби прийнято участь в дев’яти судових засіданнях. Написано позов до Броварського міськрайонного суду щодо позбавлення батьківських прав та стягнення аліментів стосовно однієї дитини.

У секторі з питань сім’ї створено реєстр багатодітних сімей міста Бровари.

сімей

дітей

Перебуває в  реєстрі

636

2058

Документом, що підтверджує статус багатодітної сім’ї та дитини з такої сім’ї є посвідчення.

батькам

дітям

Видано посвідчень

15

27

З метою удосконалення організації повноцінного відпочинку та оздоровлення в місті діє міська Програма відпочинку та оздоровлення дітей.

За станом на 09.02.2018р. вже забезпечено відпочинком та оздоровленням дітей, а саме:

Систематично здійснюється  перевірка  умов  утримання  дітей  у сім’ях. За період з 05.02.2018р.  по 09.02.2018р. службою у справах дітей та сім’ї  проведено  11 обстежень  житлово-побутових умов проживання дітей. Загалом станом на 09.02.2018 року працівниками Служби проведено  55 обстежень  житлово-побутових умов проживання дітей з них 5 обстежень (інвентаризації) стану утримання житла, яке на праві власності чи користування належить дитині-сироті та дитині, позбавленій батьківського піклування.

На засіданні виконкому Броварської міської ради 06.02. 2018 року було розглянуто та затверджено 7 рішень (за результатами засідання комісії з питань захисту прав дитини 29.01.2018 року).

06.02.2018 року відбулася міжвідомча зустріч суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству. Розглядалася одна заява  про фізичне насильство по відношенню одного з батьків до дитини. Фізичне насильство не підтвердилося, проблема існує між батьками. Запропоновано батькам звернутися до психолога. Матеріали міжвідомчої зустрічі направлено до Броварського відділу поліції.

08.02.2018 року працівники служби у справах дітей та сім’ї Броварської міської ради спільно з працівниками Броварського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели плановий об’їзд сімей, які перебувають в «групі ризику», з метою перевірки їх умов проживання. Під час рейду було відвідано 3 сім’ї, в одній з яких було виявлено неналежне утримання двох малолітніх дітей з боку їх матері, що загрожувало життю і здоров’ю дітей. Тому було прийнято рішення про негайне відібрання дітей від матері та підготовки висновку до суду щодо відібрання малолітніх дітей від матері без позбавлення її батьківських прав.

Головним спеціалістом – психологом  служби проведено                                     5 індивідуальних психологічних консультативних сеансів для дітей та дорослих, з проблематики:

-  консультування батьків з приводу навчання та виховання дітей;

- інтерв’ювання дітей, питання щодо яких розглядаються на комісії з питань захисту прав дитини.

Станом на 09.02.2018 року у місті функціонує 2 сім’ї патронатних вихователів, у яких перебуває 4 дітей, із них:

-         4 дітей, які залишились без батьківського піклування.

Фінансування щомісячної матеріальної допомоги на утримання дітей та оплату праці патронатних  вихователів   здійснюється за кошти міського бюджету.

Станом на 09.02.2018 року на первинному обліку служби у справах дітей та сім’ї перебуває 141 дитина - сироти та дітей, позбавлених батьківського піклування, із них: 92 дітей виховуються в сім'ях опікунів чи піклувальників,  20 дітей виховуються у прийомних сім'ях, 13  у дитячих будинках сімейного типу, 1 дитина за станом здоров`я виховується в дитячому будинку-інтернаті системи Міністерства соціальної політики, 5 дітей перебувають в сім`ї громадян, 6 дітей в центрі соціально – психологічної реабілітації, 4 дітей влаштовано в сім’ю патронатного вихователя.

Також, на території міста функціонують 3 дитячих будинки сімейного типу, в яких виховується 16 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та 4 осіб з числа, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; функціонує  8 прийомних сімей, в яких виховуються 17 дітей-сиріт та дітей, позбавлених піклування, та 2 особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.