Управління освіти і науки Броварської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора

У зв’язку з наявністю вакантної посади директора Броварської СШ І-ІІІ ступенів № 5, яка знаходиться за адресою м. Бровари, вул. Київська, 306 а, управління освіти і науки Броварської міської ради оголошує з 12.02.2018 конкурс на заміщення вакантної посади директора.

Кваліфікаційні вимоги: громадянство України, вища освіта ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, фізичний і психічний стан що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Оплата праці відповідно до 18 тарифного розряду.

Для участі в конкурсі потрібно подати такі документи:

• Заяву та мотиваційний лист про участь у конкурсі;
  • Концепцію розвитку закладу освіти;
  • Автобіографію;
  • Заповнений особовий листок з обліку кадрів;
  • Дві фотокартки розміром 4х6;
  • Копію паспорта громадянина України;
  • Копію документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • Копію військового квитка.

Документи претендентів приймаються протягом 30 календарних днів від дати оприлюднення оголошення за адресою: м.Бровари, вул Гагаріна, 18, кабінет 412. Телефон для довідок 7-23-82