Оперативна нарада: фахівці рекомендують продовжити «карантин» у школах

12 лютого   під головуванням заступника міського голови Григорія Голубовського відбулась розширена оперативна нарада з керівниками виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств міста та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, на якій були розглянуті питання життєдіяльності міста.

За інформацією керівника Броварського районного центру лабораторних досліджень, минулого тижня у місті зафіксовано збільшення рівня захворюваності на ГРВІ, до дільничих та сімейних лікарів з діагнозом грип та ГРВІ звернулось 1038  осіб, з них 75% -  діти. В зв’язку з цим, фахівці закладів охорони здоров’я міста рекомендували продовжити «карантин»  у школах міста та обмежити проведення загальноміських масових заходів у закритих приміщеннях.

Минулого тижня відібрано 8 проб питної води з міського водогону для перевірки на відповідність до державних санітарних норм, результати проведених досліджень вказали на відповідність відібраних проб існуючим стандартам якості води.

Стаціонарні відділення Центральної районної лікарні та Дитячої  лікарні працюють з перевантаженням. Найбільше пацієнтів надійшло з серцево-судинними, пульмонологічними та неврологічними захворюваннями. Лише за минулу добу до дитячої та дорослої лікарень госпіталізовано більше 40 пацієнтів з високою температурою, серцево-судинними захворюваннями. До служби екстреної медичної допомоги надійшло 132 виклики. Отримані кошти для реалізації державної програми «Доступні ліки», що будуть надаватись через мережу визначених аптек міста.

Служби життєзабезпечення міста працюють у штатному режимі. 18 лютого заплановано святкові заходи до Дня Масниці біля міського культурного центру «Прометей», а по бульвару Незалежності буде проводитись загальноміський ярмарок.