Інформація про намір здійснити зміну тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій, що надаються ДП «Житло» ОП «Броварипромжитлобуд»

 

ДП «Житло» ОП «Броварипромжитлобуд» в зв’язку із збільшенням з 01.01.2018р. мінімальної заробітної плати на 16,3%, збільшенням з 01.02.2018р. більш ніж на 100% вартості послуг з оперативно-технічного обслуговування електромереж та технічного обслуговування ліфтів (в т. ч. технічного огляду та експертного обстеження), зростанням вартості матеріалів та послуг повідомляє споживачів про намір здійснити зміну тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій без зміни структури та періодичності надання, що погоджені рішенням виконкому Броварської міської ради №208 від 28.03.2017р. Тариф, порівняно з діючим, збільшується в середньому на 21% в будинках без ліфтів та перших поверхах, та на 25% - в будинках з ліфтами.

 Протягом 12 календарних днів з моменту оприлюднення цього оголошення ДП «Житло» приймає письмові та усні зауваження  і пропозиції  щодо розміру тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій за адресою: м. Бровари, вул. Гагаріна, 10-А , в робочі дні з 8-00год до 17-00год.   тел.: 097-893-11-41 та надає додаткову інформацію щодо тарифу.   

 

Тарифина послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій ДП "ЖИТЛО"

Перелік, периодичності та строки надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій