До уваги мешканців міста Бровари! З 20 березня 2018 року розпочинається подача проектів для участі у новому етапі впровадження та реалізації бюджету участі (Громадський проект) м. Бровари на 2018 рік.

До уваги мешканців міста Бровари!
Проекти в паперовому вигляді можна подавати до Центру надання адміністративних послуг Броварської міської ради за адресою: м. Бровари, вул. Гагаріна, 18.
Проекти в електронному вигляді подаються на e-mail: pgd-2007@ukr.net
Детальна інформація на офіційному веб-порталі Броварської міської ради: www.brovary-rada.gov.ua
Подача проектів триватиме до 04 травня 2018 року.

БЛАНК-ЗАЯВКА пропозиції (проекту), реалізація якої відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету (бюджету участі) у м. Бровари на 20__ рік та список осіб, які підтримують цю пропозицію