Карта сайту

Особлива увага – зверненням громадян!

Як і завжди, розгляд звернень громадян для працівників Броварської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області залишається пріоритетним напрямом роботи. Так, протягом січня-лютого 2018 року, відповідно до Закону України «Про звернення громадян», до податкової інспекції на розгляд надійшло 8 письмових звернень.

Звернення що надійшли стосувались порядку сплати єдиного податку суб’єктами господарювання - фізичними особами, порядку здійснення контрольно-перевірочних заходів та отримання реєстраційного номера облікової картки платника податків.
Броварською ОДПІ ГУ ДФС у Київській області забезпечено кваліфікований, неупереджений, об’єктивний та своєчасний розгляд звернень громадян, оперативне вирішення порушених питань, задоволення законних вимог заявників відповідно до вимог Податкового кодексу України та Закону України «Про звернення громадян».
Нагадуємо, що письмові звернення можуть бути направлені до Броварської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області поштою на адресу: 07400, м.Бровари, вул.Київська, буд.286 або на електронну адресу kyivobl.brovary@sfs.gov.ua.


Броварська ОДПІ