Роз’яснення податкового законодавства запорука успішного проведення Кампанії декларування - 2018

До 1 травня 2018 року в країні триває кампанія декларування доходів громадян. З початку року 1028 громадян проживаючих на території обслуговування Броварської ОДПІ подали декларації про майновий стан і доходи.
З метою більш детального висвітлення питань порядку подання громадянами податкової декларації про майновий стан і доходи за 2017 рік, в Броварській ОДПІ та підпорядкованих відділеннях щомісячно проводяться заходи за участі фахівців податкової інспекції та Броварського відділення ГУ ДФС у Київській області.
Так днями, зустрічі з представниками бізнес спільноти та громадянами відбулися в приміщенні Броварської ОДПІ та Баришівсько- Березанського відділення.
Присутнім було роз’яснено коли подання декларації про майновий стан та доходи є обов’язковим, а також особливості заповнення декларації на податкову знижку та повідомлено перелік витрат, дозволених для включення до декларації з метою отримання знижки.
Крім цього були обговорені зміни до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування», які набрали чинності з 01 січня 2018 року та порядок відображення різних видів виплачених доходів при заповненні форми 1-ДФ.
Переважна частина заходів відбулась у форматі конкретних запитань-відповідей та дискусії учасників. Жодне запитання не залишилось без уваги.

Броварська ОДПІ