Карта сайту

Оголошення щодо проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування № 9 в м. Бровари

ОГОЛОШЕННЯ

Виконавчий комітет Броварської міської ради оголошує конкурс з  перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування № 9 в м. Бровари

1. Конкурс з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Бровари (далі – Конкурс) проводиться відповідно до вимог законів України «Про автомобільний транспорт», «Про ліцензування видів господарської діяльності» (зі змінами) та постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування».

2. Умови конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Бровари (далі - Умови) розроблені відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільний транспорт», постанов Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 № 176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту», від 03.12.2008 № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», інших нормативних актів у сфері транспортного обслуговування населення та визначають процедуру підготовки та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Бровари.

3. Організатором проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Бровари є виконавчий комітет Броварської міської ради (далі – Організатор).

4. Об’єкт даного конкурсу:

 

п/п

№ маршруту

Назва маршруту (початковий та кінцевий пункт призначення)

Довжина маршруту,

км

 
 

1

9

вул. Металургів (Меблева фабрика) – ЦРЛ (Нова поліклініка) .

8,2

 

 

5. Організатор укладає з переможцем конкурсу договір на перевезення пасажирів терміном на 4 роки.

6. Участь в конкурсі є безкоштовно.

 

Умови конкурсу

У конкурсі на визначення автомобільного перевізника для роботи на міських автобусних маршрутах загального користування № 9 в м. Бровари  можуть брати участь автомобільні перевізники, які мають ліцензію на той вид послуг, що виносяться на конкурс, на законних підставах використовують у достатній кількості сертифіковані автобуси класу А, I та відповідають вимогам чинного законодавства.   

  

Досвід роботи перевізника-претендента, пов’язаний з перевезенням пасажирів, повинен становити не менше одного року.

Транспортні засоби, які плануються використовувати на вказаних маршрутах, повинні мати не менше 19 місць для сидіння пасажирів, відповідати за технічними та екологічними показниками вимогам чинного законодавства у сфері автомобільного транспорту.

Строк експлуатації транспортних засобів не повинен перевищувати 7 років.

Наявність у перевізника резерву автобусів для заміни рухомого складу в разі виходу техніки з ладу (згідно Постанови КМУ від 21 травня 2009 № 525) та не менш як одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

 

Подання документів на конкурс

Для участі у конкурсі автомобільний перевізник подає на кожний об'єкт конкурсу окремо заяву за формою, визначеною згідно з додатком 1 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженим постановою КМУ від 03.12.2008         № 1081 (далі – Порядок проведення конкурсу), і такі документи:

- нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезень пасажирів (може подаватися в одному примірнику, якщо перевізник-претендент бере участь у кількох конкурсах, які проводяться на одному засіданні) та відомості за підписом суб”єкта господарювання про автобуси, які будуть використовуватися на автобусному маршруті з зазначенням підстав для їх використання перевізником;

- перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті, із зазначенням марки, моделі, пасажиромісткості (з відміткою "з місцем водія/без місця водія"), VIN-коду транспортного засобу, державного номерного знака, року випуску транспортного засобу;

- копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті;

- копію документа, що підтверджує проведення процедури санації (за умови проведення санації);

- перелік транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті, або письмова інформація про їх відсутність;

- анкету відповідно до пункту 32 Порядку проведення конкурсу;

- копію штатного розпису, податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма N 1ДФ) за останні повні два квартали.

 

Документи для участі у конкурсі від претендентів приймаються управлінням економіки Броварської міської ради (м. Бровари,  вул. Гагаріна, 15, каб. 308) з дня оголошення щоденно (крім суботи, неділі та святкових днів) з 8-00 год. до 15-00 год.(обідня перерва з 12-00 год. до 13-00 год.). Останній термін подання документів до 10-00 години 14.05.2018 року. Документи, що надійшли після встановленого терміну, не приймаються. Відповідальність за достовірність інформації, що міститься в документах, поданих для участі у конкурсі, несе перевізник-претендент. Бланк заяви на участь у конкурсі можна отримати за вищезазначеною адресою.

 

Засідання конкурсного комітету щодо визначення переможців конкурсу відбудеться 15.05.2018 року о 14-00 годині за адресою: м. Бровари, вул. Гагаріна 15, в малій залі міськвиконкому.  

 

Детальна інформація розміщена на сайті міста Бровари – www.brovary-rada.gov.ua в розділі «Рішення виконавчого комітету» - рішення виконавчого комітету Броварської міської ради від 03.04.2018 № 224. Телефон для довідок з питань проведення конкурсу 5-10-62.