У Броварах підписано меморандум про співпрацю щодо формування мережі інклюзивно-ресурсних центрів

11 квітня у Броварах, в приміщенні Палацу творчості дітей та юнацтва Броварської міської ради, за участі голови благодійного фонду Порошенка Марини Порошенко, голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана, міського голови Ігоря Сапожка, міських голів,  голів районних державних адміністрацій, голів районних рад Київської області, керівників місцевих органів управління освітою та директорів інклюзивно-ресурсних центрів Київщини відбулось підписання меморандуму про співпрацю щодо формування мережі інклюзивно-ресурсних центрів.

У ході заходу відбулась презентація моделі інклюзивної освіти Київщини, а також,  міський голова Ігор Сапожко презентував інклюзивну модель системи освіти м. Бровари.