Відділ капітального будівництва Броварської міської ради оголошує конкурс з відбору експертів

Відділ капітального будівництва Броварської міської ради оголошує конкурс з відбору експертів, які будуть залучені для проведення незалежної оцінки ринкової вартості об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Бровари, Київської області:

- будівля розподільчого пункту № 41 за адресою: вул. Чубинського Павла, 5/1, м Бровари Київської області;

- зовнішні кабельні мережі 10 кВ для електропостачання ІV-го житлового району (від ПС «Алюмінієва», «Металургійна» до розподільчого пункту № 41) в м. Бровари Київської області.

Претенденти подають конкурсну документацію у запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться у конверті. А саме: заяву на участь у конкурсі за встановленою формою; копію установчого документа претендента; копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна; письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами; копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України; інформацію про претендента, яка містить відомості про претендента щодо досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо. Забезпечити рецензування звіту з незалежної оцінки в Державному органі, який має на це такі повноваження.

Конкурсні пропозиції подаються у окремому запечатаному конверті і повинні містити пропозиції щодо вартості робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також термін виконання робіт.

У разі повторної участі у конкурсі за умови відсутності змін замість установчих документів подається лист-підтвердження про відсутність змін.

Конкурс відбудеться через 14 днів після опублікування інформації на офіційному сайті Броварської міської ради (brovary-rada.gov.ua) та засобах масової інформації в приміщенні відділу капітального будівництва за адресою: Київська обл. м. Бровари, бул. Незалежності, 4а.

Кінцевий термін подачі документів на участь у конкурсі за 3 дні до дати проведення конкурсу, за адресою: Київська обл.  м. Бровари, бул. Незалежності, 4а, телефон (04594)5-21-37.