Фестиваль християнської творчості «Троянда духовна»

13 травня в МКЦ «Прометей» за іниціативи ГО "Духовність" відбувся фестиваль християнської творчості «Троянда духовна». Традиційно фестиваль розпочався спільною молитвою та вітальними промовами священнослужителів та пасторів релігійних громад, членів ГО «Духовність».
У програмі фестивалю прийняли участь художні колективи релігійних громад:

- Церкви Першоверховних Апостолів Петра і Павла;

- Церкви Євангельських Християн Баптистів ;

- Церкви «Переможний голос Божий»;

- Храму Трьох Святителів Української Греко-Католицької церкви.

В рамках фестивалю духовної творчості, відбувся конкурс дитячого та юнацького малюнку, приурочений Великодню, під назвою «Христос Воскресе – Воскресне Україна!». В конкурсі взяло участь близько 74 броварських дітей, із яких 29 стали переможцями.
Під час фестивалю «Троянда духовна», діти - переможці отримали подарунки та духовну літературу.
На фестивалі відбувся благодійний розпродаж дитячих малюнків та робіт декоративно-ужиткового мистецтва. Зібрані кошти витратять на допомогу онкохворим дітям.