Інформація про роботу служби у справах дітей та сім’ї Броварської міської ради за період з 07.05.2018 р. по 11.05.2018 р.

Служба у справах дітей та сім’ї Броварської міської ради надає інформацію про проведену роботу за  період  з 07.05.2018 р. по 11.05.2018 р., для розміщення на офіційному веб-порталі, а саме:

 

Працівниками  служби прийнято участь у семи судових засіданнях. Спеціалісти служби були присутні на п’яти допитах неповнолітніх  дітей, які вчинили злочини,  з метою захисту законних прав та інтересів дітей.

 

У секторі з питань сім’ї створено реєстр багатодітних сімей міста Бровари.

 

 

2018

сімей

дітей

Перебуває в  реєстрі

635

2068

 

Документом, що підтверджує статус багатодітної сім’ї та дитини з такої сім’ї є посвідчення.

 

2018

батькам

дітям

Видано посвідчень

32

75

 

02 травня розпочато прийом заяв від батьків на оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. За станом на 11.05.2018 прийнято 82 заяви.

З метою удосконалення організації повноцінного відпочинку та оздоровлення в місті діє міська Програма відпочинку та оздоровлення дітей.

За станом на 11.05.2018р. вже забезпечено відпочинком та оздоровленням дітей, а саме:

 

image

 

Систематично здійснюється перевірка  умов  утримання  дітей  у сім’ях. За період з 07.05.2018р. по 11.05.2018р. службою у справах дітей та сім’ї проведено 12 обстежень житлово-побутових умов проживання дітей. Загалом станом на 11.05.2018 року працівниками Служби проведено 147 обстеження  житлово-побутових умов проживання дітей з них 10 обстежень (інвентаризації) стану утримання житла, яке на праві власності чи користування належить дитині-сироті та дитині, позбавленій батьківського піклування.

 

На засіданні виконкому Броварської  міської  ради 08.05.2018 року було розглянуто 5  проектів рішень (за результатами засідання комісії з питань захисту прав дитини 02.05.2018 року).

 

З метою патріотичного та національного виховання молоді і вшанування пам’яті загиблих героїв та з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 07.05.2018 року в приміщенні краєзнавчого музею відбулася зустріч 25 дітей учнівської молоді, які перебувають на внутрішкільному обліку з ветеранами Другої світової війни.

 

Щороку у всьому світі у другу неділю травня відзначають День матері. У Броварах це свято також стало гарною традицією. Зокрема, кожного року зала  МКЦ «Прометей» гостинно зустрічає матерів та бабусь броварщини  святковим концертом «Спасибі, мамо, за святу любов». Західорганізований управлінням освіти і науки Броварської міської ради, дитячим естетико-натуралістичним центром «Камелія» та службою у справах дітей та сім’ї Броварської міської ради. Цьогоріч, 10 травня, вихованці та викладачі Дитячого естетико-натуралістичного центру «Камелія» підготували для броварчан чудове свято. Концертна програма  була поєднана з нагородженням чотирьох сімей, які створили належні умови для всебічного розвитку та виховання дітей у сім’ї. Усі вони почули безліч теплих слів та були відзначені Почесними грамоти і отримали сертифікати на оздоровлення дітей шкільного віку влітку 2018 року в дитячому таборі Одеської області. Проводив церемонію нагородження заступник міського голови Голубовський Григорій Павлович.

10.05.2018 року проведено п’ятий профілактичний рейд ро виявленню фактів невідвідування дітьми навчальних закладів, паління цигарок та вживання спиртних напоїв, вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень дітьми.

 

11.05.2018 року в приміщенні актової зали адміністративного будинку Броварської міської ради по вул. Гагаріна, б.18 відбувся семінар для опікунів/піклувальників на тему: «Забезпечення захисту прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування згідно чинного законодавства».  На семінарі були розглянуті такі питання:

  1. Виконання опікунами, піклувальниками, обов’язків по належному догляду та утриманню за майном дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
  2. Стягнення опікунами аліментів з батьків, які позбавлені батьківських прав.
  3. Оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в період літніх канікул 2018 року.
  4. Побудова емоційного комфорту в середовищі проживання дитини».
  5. Профілактика правопорушень у дитячому середовищі.

Наступний семінар заплановано на 18.05.2018 року.

 

Головним спеціалістом – психологом служби проведено 6 індивідуальних психологічних консультативних сеансів для дітей та дорослих, з проблематики:

- консультативна допомога з питань психологічної підтримки дітей в ситуації розлучення батьків;

- корекції негативних поведінкових проявів дітей;

- конфліктні ситуації в сім’ї.

 

11.05.2018 року в Київській обласній державній адміністрації було проведено обласний урочистий захід з нагоди відзначення Дня Матері за участі губернатора Київської області. Від міста у заході взяли участь вісім жінок, п’ятеро з яких вже мають почесне звання «Матері – героїні». По завершенню свята всі жінки отримали подарунки. Загалом в місті Бровари проживають 25 жінок, яким присвоєно почесне звання України «Мати – героїня», які народити та виховали по п’ять і більше дітей, а разом 171 дитину.

 

Станом на 11.05.2018 року на первинному обліку служби у справах дітей та сім’ї перебуває 149 дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, із них: 89 дітей виховуються в сім'ях опікунів чи піклувальників, 16 дітей виховуються у прийомних сім'ях, 21  у дитячих будинках сімейного типу, 1 дитина за станом здоров`я виховується в дитячому будинку-інтернаті системи Міністерства соціальної політики, 12 дітей перебувають в сім`ї громадян, 3 дітей в центрі соціально – психологічної реабілітації, 6 дітей влаштовано в сім’ю патронатного вихователя, 1 дитина перебуває у спеціалізованому будинку дитини м. Боярка.

Також, на території міста функціонують 4 дитячих будинки сімейного типу, в яких виховується 23 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та 4 осіб з числа, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; функціонує  6 прийомних сімей, в яких виховуються 13 дітей-сиріт та дітей, позбавлених піклування, та 2 особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.