Оперативна нарада

 

 

04 червня  під головуванням міського голови Ігоря Сапожка відбулась розширена оперативна нарада з керівниками виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств міста та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, на якій були розглянуті питання життєдіяльності міста.

 

Розпочалась оперативна нарада з урочистої події – міський голова привітав трьох жителів міста Бровари, а саме: Блінову Тетяну Мусіївну, Васильєву Марію Володимирівну, Хомченко Наталію Валентинівну з присвоєнням Почесного звання України «Мати-героїня».

 

За минулий тиждень в Броварах зафіксовано 8 випадків захворюваності на кір, з них 6 – дорослих.  За даними Броварського центру лабораторних досліджень, у Броварах щеплено 70% дітей вакцинами проти кору. Всього у 2018 році заплановано провести щеплення 6199 дітей. Так, за 4 місяці поточного року проведена вакцинація проти кору на 16,2 % від запланованого обсягу.

 

До служби екстреної медичної допомоги надійшло 187 викликів, 54 – направлено до  невідкладної медичної допомоги.

 

Зафіксовано зниження рівня захворюваності на ГРВІ. На минулому тижні з цим діагнозом звернулось 359 пацієнтів.

Станом на 1 червня мешканці Броварів уклади з лікарями первинної медико-санітарної допомоги 12750 декларацій.

 

У Броварах при школах міста функціонує 9 пришкільних та мовних літніх таборів. Тривають іспити ЗНО, випускникам  9 класів, відповідно до плану,  проведуть випускні вечори 15 червня о 10.00 У Броварському палаці творчості та юнацтва.

 

За інформацією керівництва Броварського відділення пенсійного Фонду, розпочинається інвентаризація 46000 пенсійних справ та переведення їх у електронний вигляд.

 

На адресу міського голови та виконавчого комітету на минулому тижні надійшло 95 звернень громадян, до Центру надання адміністративних послуг надійшла 181 заява.

 

На поточному тижні заплановано капітальний ремонт тротуару  по вул. Мельника та вул. Переяславський шлях, розпочато капітальний ремонт спортивного майданчику по вул. Петлюри Симона, 25, що здійснюватиметься в рамках проекту «Громадський бюджет». Тривають роботи з нанесення  дорожньої розмітки  і озеленення клумб, покос трави по вул. Київська та ямковий ремонт по вул. Тополина.

 

 

image

 

 

 

 

 

image