Карта сайту

Фестиваль дитячої творчості «Ми діти твої, Україно!» для дітей дошкільного віку

Напередодні Дня захисту дітей 31.05.2018 року в МКЦ «Прометей» відбувся фестиваль дитячої творчості «Ми діти твої, Україно!».

Це свято організовано педагогами та дітьми закладів дошкільної освіти міста в рамках міської програми «Національно-патріотичне виховання дітей та молоді м. Бровари на 2017-2021 р.р.». Малюки з 19 закладів демонстрували свої таланти на головній сцені міста. Святкові декорації, неперевершені костюми, запальні таночки, дзвінкі пісні створили святкову, феєричну атмосферу в залі.

Запрошені гості: спеціалісти управління освіти і науки, працівники ДНЗ, батьки та діти, не шкодували гучних оплесків та емоційних вигуків для маленьких артистів. Приємним сюрпризом для всіх була пісня «Бровари - найкраще місто!», написана музичним керівником ДНЗ «Віночок» Анною Стороженко, у виконанні педагогів міста, під яку всі учасники фестивалю заповнили святкову сцену.

Неперевершеними були ведучі Вероніка Рибальченко з ДНЗ «Віночок», Вадим Василенко з ДНЗ «Золота рибка» та Оксана Бех, завідувач організаційно-масовим відділом Палацу творчості дітей та юнацтва

З вітальним словом до батьків, дітей та педагогів виступила начальник управління освіти і науки Броварської міської ради Оксана Мельник. Вона подякувала музичним керівникам, хореографам, вихователям, завідувачам ДНЗ за плідну працю, а також батькам за виховання талановитого підростаючого покоління міста Бровари. А щоб свята і розваги не закінчувалися ніколи, щоб лунав дитячий сміх щодня - кожному закладу дошкільної освіти було подаровано портативну акустичну систему, а юним артистам - солодкі подарунки.