До уваги учасників АТО та громадських організацій

З 04 по 05 липня 2018 року’ у м. Краматорськ (гора Карачун) заплановано проведення Всеукраїнської акції Донеччина зустрічає своїх захисників».
Акція спрямована на збільшення кількості проведених зустрічей дітей і молоді з учасниками антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях.
Метою акції є:
-презентація проектів пов’язаних з ветеранами АТО;
-навчання для молоді щодо надання першої медичної допомоги у екстремальних ситуаціях;
-заходи присвячені дню визволення м. Краматорськ та Слов’янськ від незаконних збройних формувань.
До участі у заході запрошуються представники громадських об’єднань військово-патріотичного виховання, представники ветеранських організацій учасників АТО.
Проведення заходу буде відбуватись в II етани. І етап. 04 липня - Наметове містечко м. Краматорськ г. Карачун
-Відкриття заходу «Донеччина зустрічає своїх захисників»:
-Волонтерський сектор:
-Сектор спілкування з ветеранами АТО;
-Сектор відеояоказів;
-Сектор обміну інформації;
-Координаційний сектор:
-Навчальний сектор:

Робота в секторах:
-презентації проектів пов’язаних з ветеранами АТО;
-обмін спогадами:
- показ відео сюжетів АТО;
- домедична допомога (майстер клас)
-Акустичний концерт «Пісні народжені в АТО» 11 етап. 05 липня - відвідування учасниками 4 міст: Бахмут, Лиман. Слов’янськ, Костянтинівна.
-спілкування з мешканцями, вшанування пам’яті загиблих, покладання квітів.
-Святкова хода. Участь у заходах присвячених дню визволення м. Краматорськ та Слов’янськ від незаконних збройних формувань.
Захід «Донеччина зустрічає своїх захисників» організовано Міністерством молоді та спорту' України спільно з департаментом сім’ї молоді та спорту' Донецької обласної державної адміністрації та у співпраці з громадською організацією «Союз ветеранів АТО Донбасу», громадськими патріотичними організаціями Донецької області. Учасники будуть забезпечені харчуванням під час заходу протягом двох днів 4-5 липня Організатори забезпечують проживання 1 добу (з 4 по 5 липня). Поселення у наметовому містечку м. Краматорськ г.Карачун можливо не раніше 13.00 (4 липня) Загальна кількість міст для поселення у наметовому містечку - 200 учасників. Територія дозволяє взяти участь у заході з власної наметом.
Для відшкодування витрат за проїзд при собі необхідно обов'язково мати копії паспорта, ідентифікаційного коду та оригінали квитків в дві сторони на потяг чи автобус (або роздруковані електронні квитки). Не компенсуються квитки 1-го класу "інтерспї", класів "Люкс" та "СВ" у потягах.
Кошти за проїзд повертатимуться на карткові рахунки після проведення заходу1.
Контактна особа: Назаров Олексій, тел. 0667904773