Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

Спеціальний відділ контролю за станом благоустрою та зовнішнім дизайном міста Броварської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

- головного спеціаліста спеціального відділу контролю за станом благоустрою та зовнішнім дизайном міста (вимоги: громадянин України, освіта повна вища, вільне володіння державною мовою, досвід роботи не менше 3-х років, знання ПК не нижче рівня користувача).

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається спеціальним відділом контролю за станом благоустрою та зовнішнім дизайном міста Броварської міської ради.

Заяви подавати протягом місяця з дня опублікування оголошення за адресою м.Бровари, вул. Гагаріна, 15, кімната 309, телефон для довідок 4-61-28.