Міжнародний день йоги в Броварах

 

 

24 червня  з нагоди  Міжнародного дня йоги в Броварах у  легкоатлетичному манежі Київської обласної школи вищої спортивної майстерності  відбулись лекції, семінари та практичних заняття.

 

Проведення заходів продемонструвало велику зацікавленість жителів міста практикою йоги, чимало броварчан взяли участь у заходах і  спробували вплив цієї оздоровчої, духовної філософії на людський організм.

 

В рамках заходу відбувся ряд показових презентацій, а саме:   майстер-клас йога для мам, відповіді на питання молоді мами змогли отримати на майстер-класі інструктора Прасу йога України, психолога та реабілітолога Ольги Чиж. Всі, хто готується до батьківства, запрошувались на зустріч з автором методики підготовки до пологів методами йоги Анною Савченко, інструктора Української федерації йоги. Також, на лекції торкались й психологічної сторони практики йоги. Крім цього, проходили відкриті класи від інструкторів Української федерації йоги та представників різних напрямків йоги, які виявили бажання спільно відзначити цей день.

 

Наступний майстер-клас заплановано провести 16 вересня 2018 року.

 image

 

image

 

image