42 позачергова сесія Броварської міської ради

03 липня  під головуванням секретаря Броварської міської ради Петра Бабича відбулась 42 позачергова сесія Броварської міської ради VII скликання.

Після розгляду та обговорення у постійних депутатських комісіях,  у ході засідання було прийнято 7 рішень, серед яких: "Про затвердження Статуту Комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Броварської районної ради Київської області та Броварської міської ради Київської області", "Про затвердження передавального акту Комунального закладу «Броварська центральна районна лікарня» до правонаступника Комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня»  Броварської районної ради Київської області та Броварської міської ради Київської області", "Про внесення змін до програми капітального ремонту, утримання об’єктів житлового фонду та благоустрою міста Бровари на 2017 – 2021 роки, затвердженої рішенням сесії Броварської міської ради від 22.12.2016 року №429-23-07 із змінами та доповненнями".