Карта сайту

Броварський об`єднаний міський військовий комісаріат надає інформацію щодо призову на строкову військову службу

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

ВИТЯГ ІЗ НАКАЗУ

ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРА

БРОВАРСЬКОГО ОБ’ЄДНАНОГО МІСЬКОГО

ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРІАТУ

 

(з основної діяльності)

 

 

 

30.07.2018                                       м. Бровари                                                № 14

 

Про призов громадян на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань України восени 2018 року

                                 

На підставі Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" та Указу Президента України  від 15 лютого 2018 року №33/2018 "Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році", відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з 01 жовтня 2018 року по 30 листопада
2018 року проводиться призов громадян на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань України

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Явці на призовну дільницю Броварського об’єднаного міського військового комісаріату для призову на строкову службу підлягають усі громадяни 1998 року народження, яким на період чергового призову виповниться 20 років, а також громадяни, які народилися у 1991-1998 роках, у яких закінчилась відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.

2. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов'язані прибути на призовну дільницю за адресою: Київська обл., м. Бровари, вул. Героїв Небесної Сотні, 1 у встановлений час з документами, що зазначені в особистих повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути до Броварського об’єднаного міського військового комісаріату до 11 вересня 2018 року, маючи при собі документи, які посвідчують особу. 

3. Усі особи призовного віку, котрі підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Броварського району, зобов'язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з'явитися у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

 

4. На підставі Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності, зобов'язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

 

5. Громадяни, які ухиляються від призову і не з'являються за повісткою до військового комісаріату несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

 

 

ТВО військового комісара

Броварського об’єднаного міського

військового комісаріату

майор                                                                                               В.В.ШИЯН

 

 

Згідно:

Начальник відділення
офіцерів запасу і кадрів

майор                                                                                       А.А.СОКОЛОВ