Відповідно до рішення Українсько-Польської Ради Обміну Молоддю Броварське навчально-виховне об’єднання стало переможцем конкурсного відбору на реалізацію міжнародного проекту «Курс учнівського самоврядування», в рамках якого з 15 по 23 жовтня 2018 року буде приймати у себе представників Конвенту Самоврядної Співпраці, Республіка Польща.

Організаторами проекту є Міністерство молоді та спорту України, управління освіти і науки Броварської міської ради, Броварське навчально-виховне об’єднання.

Представники Ради дітей та учнівської молоді міста Бровари, діяльність якої Броварське навчально-виховне об’єднання координувало з листопада 2011 року по червень 2018 року, брали участь у «Польсько-українській молодіжній академії самоврядування» у 2014, 2015 та 2017 роках у Республіці Польща. Таким чином продовжиться міжнародний міжкультурний діалог, зміцнення співпраці та обмін досвідом у сфері учнівського та молодіжного самоврядування.

Позитивні результати реалізації проекту сприятимуть створенню іміджу України як країни, яка піклується про розвиток громадянського суспільства, зацікавлена в обміні досвідом між українськими та польськими лідерами молодіжного самоврядування.

Відповідно до програми проекту 16.10.2018 року о 10.00 в конференц-залі адміністративного будинку (вул. Гагаріна, 18; 3-й поверх) відбудеться знайомство учасників проекту. З метою оцінювання ефективності організованих заходів 22.10.2018 о 16.00 буде проведено заключний круглий стіл «Молодіжний обмін – дієвий інструмент для зближення народів».