Звіт про роботу управління соціального захисту населення Броварської міської ради з 08 жовтня по 12 жовтня 2018 року

-   Прийнято заяв на призначення:

субсидій – 117

соціальних допомог та компенсацій – 96

пільг – 12

на оздоровлення – 23

-   Призначено допомог, компенсацій та субсидій – 261

-   Проведено перерахунків субсидій – 100

-   Взято на облік ВПО – 15 ( всього – 7221)

-  Підготовлені матеріали на:

комісію з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам ;

комісію по субсидіям та пільгам на ЖКП;

-  Видано довідок –171

-  Перевірено пенсійних справ – 32

-  Видано направлень

на забезпечення  технічними засобами реабілітації – 21

до реабілітаційного центру – 3

-  Видано посвідчень – 3

-  Проведено обстежень матеріально-побутових умов заявників – 91

- Прийнято заяв від учасників АТО на виплату матеріальної допомоги з обласного бюджету – 8

Проплачено по:

КПКВ 0813010 «Надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот » на загальну суму 6,2 тис.грн.

КПКВ 0813030 «Надання пільг з оплати послуг зв’язку, інших передбачених законодавством пільг окремим категоріям громадян та компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян» на загальну суму  208,9 тис. грн.

КПКВ 0813040 «Надання допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, тимчасової допомоги дітям» на загальну суму6719,1 тис.грн.

КПКВ 0813080 «Надання допомоги особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, особам, які не мають права на пенсію, непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не виплату, допомоги по догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ набула права на пенсійну групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку» на загальну суму  2281,0 тис. грн.

КПКВ 0813221 «Грошова компенсація за належні для отримання жилі приміщення для сімей загиблих осіб, визначених абзацами 5-8 пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»; для осіб з інвалідністю І-ІІ групи, яка настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, визначених пунктами 11-14 частини другої статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», та які потребують поліпшення житлових умов» на загальну суму 4613,7 тис.грн.

КПКВ 0813242 «Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення» на загальну суму 170,6 тис.грн

КПКВ 2501200 «Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» – 525,2 тис. грн.

КПКВ 2501130 «Заходи із соціального захисту дітей, сімей, жінок та інших найбільш вразливих категорій населення»  на загальну суму 2,2 тис.грн.

КПКВ 2507030 «Заходи із соціальної, трудової та професійної реабілітації інвалідів » на загальну суму 205,2 тис. грн.