Увага: реклама самочинного будівництва!

В зв'язку з активною рекламною кампанією в електронних засобах масової інформації щодо продажу квартир в клубному будинку ЖК "Браво" по  вул. Київській, 177 в м. Бровари Київської області виконавчий комітет Броварської міської ради доводить до відома наступне.

Управлінням містобудування та архітектури Броварської міської ради, як уповноваженим органом з питань містобудування та архітектури, на об'єкт будівництва по вул. Київській, 177 документи дозвільного характеру, а саме: будівельний паспорт забудови земельної ділянки, містобудівні умови та обмеження на забудову земельної ділянки чи проектування об'єкту будівництва не надавалися.

Згідно з вимогами Закону України "Про рекламу" у рекламі забороняється розповсюджувати рекламу про спорудження житлового будинку з використанням недержавних коштів, залучених від фізичних та юридичних осіб, без дозволу на виконання будівельних робіт на конкретному об'єкті, що рекламується.