Вітання міського голови Ігоря Сапожка з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Від імені Броварської міської ради, її виконавчого комітету, громади міста  прийміть найщиріші вітання  до  дня професійного свята - Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Це свято талановитих людей, які були і є носіями  національної ідеї, оберегами історичної пам’яті.  Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.

Щиро вдячний працівникам відділу культури, навчальних мистецьких закладів, бібліотек,  музею, учасникам аматорських колективів за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні досягнення.
Творчі здобутки наших майстрів та аматорів народного мистецтва відомі далеко за межами Броварів.

Бажаю міцного здоров’я, мирного неба, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Щира вдячність вам за самовіддану працю.

Міський голова                                                                                                      Ігор Сапожко