Круглий стіл на тему: «Впровадження міжнародного досвіду у сфері ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів, енергозбереження та зменшення викидів СО2 на місцевому рівні. Бровари – енергоефективне місто»

06 листопада у виконавчому комітеті Броварської міської ради за підтримки   Броварського міського голови Ігоря Сапожка відбувся круглий стіл на тему:   «Впровадження  міжнародного досвіду у сфері ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів, енергозбереження та зменшення викидів СО2 на місцевому рівні. Бровари – енергоефективне місто» в рамках  XI Міжнародної  спеціалізованої  виставки «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА - 2018».

 

Мета проведення цього заходу - обмін досвідом та поширення позитивної практики з енергозбереження та раціонального споживання для населення, енергоефективності та можливості впровадження інноваційної енергетики для підприємств галузі.

 

У роботі круглого столу взяв  участь  генеральний директор компанії EndoEnterprises LTD (Великобританія)  Бенджамин Салон, який презентував передову англійську технологію в сфері енергозбереження.

 

image

 

 

 

image