Зустріч секретаря міської ради Петра Бабича та заступника міського голови з комунальних питань Григорія Голубовського з представниками корейської компанії «WIDNESS Co. Ltd»

14 листопада у Броварах за ініціативи Міністерства екології та природних ресурсів України відбулася робоча зустріч секретаря міської ради Петра Бабича, заступника міського голови з комунальних питань Григорія Голубовського та начальника відділу з питань екології та природокористування Броварської міської ради Юрія Жимайлова з представниками корейської компанії «WIDNESS Co. Ltd».

Під час зустрічі було обговорено можливість покращення екологічної ситуації у місті Бровари шляхом запровадження новітніх технологій по переробці та утилізації ТПВ.

Сторони висловили наміри на плідну співпрацю та домовилися про підписання у найближчий час меморандуму між «WIDNESS CoLtd» та Броварською міською радою.