Заходи щодо Міжнародного дня інвалідів у Броварському міському центрі комплексної реабілітації дітей з інвалідністю

З грудня  об 11.00 з нагоди Міжнародного дня інвалідів у Броварському міському центрі комплексної реабілітації дітей з інвалідністю відбулися заходи за участю голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Терещука, Броварського міського голови Ігоря Сапожка, голови Броварської районної державної адміністрації Миколи Клименка та депутата Київської обласної ради Олега Іваненка. Гості оглянули приміщення та умови, в яких працюють фахівці та вихованці центру реабілітації, а також переглянули концертну програму, підготовлену до свята дітьми разом з педагогами.

О 13.00 у Броварському міському Територіальному центрі соціального обслуговування з нагоди Міжнародного дня інвалідів відбувся захід, що вже став традиційним.  В урочистостях взяли участь 50 підопічних Терцентру, які є інвалідами фізичних сенсорних розладів. По закінченні офіційної частини відбувся святкових концерт, підготовлений творчим колективом Міського культурного центру.