Вітання міського голови Ігоря Сапожка з Днем місцевого самоврядування

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, представники депутатського корпусу, активісти територіальної громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Представляти багатотисячну громаду міста, знати проблемні питання та докладати всіх зусиль для їх вирішення – почесна і відповідальна місія.

Це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів, громадських активістів і усіх городян, виборців, які вболівають за проблеми  нашого міста, дбають про розквіт і зростання Броварів.

Від щирого серця прийміть  запевнення у повазі і вдячності за вашу нелегку, часто невдячну, але таку потрібну суспільству діяльність, патріотизм і відданість інтересам громади.

Бажаю всім представникам місцевого самоврядування міцного здоров'я, великого терпіння і сил, натхнення, нових звершень і корисних справ задля добробуту територіальної громади міста Бровари!

З повагою,

Міський голова Ігор Сапожко